Znajdź nas na mapie

Skontaktuj się z nami:

Email: biuro@eu-vat.pl


Michał Sitkowski
Email: michal@eu-vat.pl
Tel.:+48 506 428 506
Karolina Bukowska
Email: karolina@eu-vat.pl
Tel.:+48 791 156 691
Emilia Jankun
Email: emilia@eu-vat.pl
Tel.:+48 791 114 234
Katarzyna Szczepaniak
Email: kasia@eu-vat.pl
Tel.:+48 791 293 797
Paulina Kęska
Email: paulina@eu-vat.pl
Joanna Hoszko
Email: joanna@eu-vat.pl
Marcelina Pabian
Email: marcelina@eu-vat.pl
Wiktoria Borkowicz
Email: wiktoria@eu-vat.pl
Amanda Chojnacka
Email: amanda@eu-vat.pl
Kinga Kin
Email: kinga@eu-vat.pl
Weronika Jabłońska
Email: weronika@eu-vat.pl
Karolina Monika Gafka
Email: monika@eu-vat.pl
Monika Murawska
Email: monika.murawska@eu-vat.pl
Martyna Weitz
Email: martyna@eu-vat.pl
Agata Grotowska
Email: agata@eu-vat.pl

Szybki kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty skorzystaj z formularza kontakowego

User photo

Zapraszamy do nowo otwartego biura
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

EURO VAT Michał Sitkowski

ul. Poplińskich 5/9

61-573 Poznań

Siedziba firmy:

EURO VAT Michał Sitkowski

ul. Głogowska 31/33

60-702 Poznań

NIP: 972-108-95-78

Regon: 361149917